Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів інформатики

“Я не відчуваю страху перед комп’ютерами, я жахаюсь їх відсутності”. Ці слова відомого американського письменника-фантаста, популяризатора науки і біохіміка Айзека Азімова досить вдало ілюструють наше сьогодення. Персональний комп’ютер займає щільне місце у нашому житті: робота, відпочинок, знайомства і т.д.

            У пошані комп’ютер і в житті учителя, особливо у житті учителя інформатики. Сучасне програмне забезпечення, інтернет-ресурси широко використовуються в практиці роботи.

            22 жовтня 2018 року у Гладківщинському НВК молоді учителі інформатики Золотоніського району мали змогу ознайомитися з досвідом роботи учителя інформатики Якименко Олени Анатоліївни. Семінар проходив у формі інтерактивного тренінгу у ході якого присутні ознайомилися з новими інтернет-ресурсами, що використовуються при вивченні шкільних предметів, розглянули можливості Google форм, Kahoot, Plicker для моніторингу якості знань. Вони мали можливість удосконалити свої знання при роботі з Power Point (анімації, тригери) у створенні презентацій для формування основних компетентностей учнів. Олена Анатоліївна представила свої напрацювання при роботі з електронним підручником інформатики Завадського.

            Учасники семінару щиро вдячні за теплий, привітний прийом директору школи Коваленко Марині Вікторівні та всьому педагогічному колективу Гладківщинського НВК, цікаву, змістовну розповідь учителю інформатики  Якименко Олені Анатоліївні.

 « повернутися до списку новин