Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Переможці та призери обласних змагань з пішохідного туризму «Особиста смуга перешкод»

 

3 жовтня втомлені, але задоволені повернулися із обласних змагань з туризму, де честь Золотоніського району захищала збірна команда РБДЮТ  (туристські клуби "Едельвейс та "Граніт" Гладківщинський НВК). В особистих змаганнях кожен був за себе, тут було видно всі вміння: і тактику і техніку і розсудливість та вміння швидко вийти із складної ситуації. Змагання відбувалися по двох вікових категоріях ( старша та молодша) та було 3 класи дистанції (1, 2, 3).

Як показує  практика, учнівським туризмом більше займаються хлопці, тому вибороти перемогу їм важче, велика конкуренція. Але наші козаки не підвели. Серед старшої вікової групи ІІ класу дистанції з великим відривом лідирував гуртківець Золотоніського РБДЮТ Козловський Євгеній і чесно виборов І місце по області. Дуже добре впоралися дівчата, а саме: наймолодша туристка РБДЮТ при Гладківщинському НВК Литовченко Дана виборола в молодшій віковій категорії перемогу і Строєнко Аня в старшій - І місце. ІІІ місце серед старшої категорії дівчаток дісталася також нашій команді - це Титаренко Діана. Молодці гуртківці! Особлива вдячність нашому судді від району - Бараннику Олександру Анатолійовичу та водію шкільного автобуса Гельмязівської ЗОШ Камінському Віталію Григоровичу, який також наче виступав на змаганнях (провів з туристами більше 12 годин) та завзято вболівав за районну команду.

 

Ось так в районі відзначили День туризму: 25 вересня 2019 року - районні змагання в Пальмірській ЗОШ І-ІІІ ступенів, 02 жовтня участь у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування і 6 призових місць, 03 жовтня – 4 перемоги у обласних змаганнях з пішохідного туризму «Особиста смуга перешкод»! Вітаємо переможців, призерів та керівників! Подальших звершень!« повернутися до списку новин