Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Школа молодого вчителя англійської мови

22 квітня 2019 року молодих учителів англійської мови гостинно вітав Доманівський навчально-виховний комплекс.  Головною  ідеєю цього  закладу загальної середньої освіти  стали слова Плутарха: «Дитина не посудина, яку треба наповнити, а смолоскип, який треба запалити». Директор закладу освіти Катерина Олексіївна Цюра та її заступник Катерина Петрівна Черес розповіли про організацію процесу учіння та виховної роботи, які  охоплюють кожного учня пізнавальною діяльністю, пошуком істини, зацікавлюють і спонукають його до пошуку та розвитку своїх інтересів і уподобань. Музично-літературним було привітання старшокласників. Здивувала  гостей і  виставка «Світ  захоплень вчителя», де вчителі англійською мови Інна Олександрівна Слюсаревська та Ліна Григорівна Осередько продемонстрували свою майстерність вишивати прекрасні картини. Співпрацю в парах, групах,формування думки за різними джерелами інформації, захист проектів та інші інтерактивні форми роботи побачили слухачі  районної Школи молодого вчителя англійської мови  на уроці молодого вчителя Інни Олександрівни Слюсаревської.

       До своєрідної подорожі Кіпром запросили гостей учні шкільного євроклубу, яким керує учитель Ліна Григорівна Осередько.

      Під час обміну досвідом з практичної діяльності керівник районної Школи молодого вчителя англійської мови  Світлана Олексіївна Шкрьобка (Крупський НВК)  та методист РМК Андрій Юрійович Логінов звернули увагу на використання гри як засобу підвищення ефективності уроку. Але гра повинна носити навчальну функцію. Комунікативні принципи навчання слід реалізовувати в процесі моделювання на уроках життєвих ситуацій  «В магазині», «У шкільній їдальні», «У автобусі» та ін. Із слухачами Школи молодого вчителя  пройшов обмін думками і порадами стосовно педагогічних та методичних ситуацій, які виникають під час уроків.

      Учасники районної Школи молодого учителя висловлюють  подяку адміністрації, педагогічному та учнівському колективам Домантівського НВК за створення сприятливого психологічного клімату під час заходу. « повернутися до списку новин