Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Районний етап Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура")

Відсурмили сурми районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Протягом 23-24 квітня 2019 року відбувся фінал гри, у якому взяли участь рої 16 навчальних закладів району. Змагання проводилися відповідно до Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну дитячо-юнацьку гру «Сокіл» («Джура»).

Змагання проводилися на базі Драбівецького навчально-виховного комплексу. Відкрили фінал урочисто, із підняттям державного прапора та виконанням державного гімну, вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за волю і незалежність вільної України.

Під час змагань кожній із команд потрібно було подолати козацьку смугу перешкод, надати допомогу потерпілому, влучити у мішені, захистити своє «Добре діло», засвідчити свою ерудицію, відповідаючи на запитання «Відуна»,  відчайдушно долати фізично й психологічно виснажливі моменти екстремальної гри. Важливо було без штрафів пройти дистанцію, не втратити темп, не схибити при пострілах, згадати все, що знаєш, не підвести свій рій. 

Господарі змагань – Драбівецький НВК (дир.Єрємєєва Т.Є.), потурбувалися і про підготовлену територію, і про приміщення, і про зручності, і про смачну козацьку кашу.

У підмуску змагань третє місце посів рій «Чорний ворон» із Софіївки, друге – рій «Січ» із Хрущівка, перше – рій «Булава» із Гельмязова. 

Саме рій «Булава» Гельмязівської ЗОШ (керівник – Міц О.О.) захищатиме честь Золотоніського району на обласному етапі  Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

Вітаємо переможців і призерів та бажаємо гельмязівцям здобути перемогу в області.« повернутися до списку новин