Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Юні фізики продовжують навчання в ЧНУ

20 жовтня Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вже традиційно приймав у своїх стінах учнів та вчителів фізики Золотоніського району.

Чим живе інститут зараз, які дає спеціальності та можливості випускникам, які особливості вступної компанії? Про це детально розповів завідувач кафедри фізики, кандидат фізико-математичних наук Пасічний Микола Олександрович.

Коли світиться солоний огірок, чи проводить сарделька електричний струм, коли скло стає провідником, чому магніт в різних трубах падає по різному, як працює магнітна гармата? Відповіді на ці та багато інших запитань учні побачили під час дослідів фізичної вікторини, які продемонстрував Яків Йосипович Тарнавський.

Доктор фізико-математичних наук, професор кафедри фізики, заслужений діяч науки і техніки України Гусак Андрій Михайлович розв’язував з учнями задачі-оцінки та запрошував взяти участь в конкурсі імені Михайла Володимировича Сіденка.

Закінчилась поїздка в Черкаси лекцією Дашковського Олександра Миколайовича в планетарії про міфи і легенди зоряного неба.

Учні Золотоніського району дуже вдячні працівникам кафедри фізики та планетарію, Малій Ользі Гаврилівні, учителю фізики Ковтунівського НВК та Олексієнку Віктору Павловичу, методисту РМК,  за організовану цікаву і змістовну зустріч.« повернутися до списку новин