Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар для учителів словесників

11 березня на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для учителів української мови та літератури на тему «Удосконалення уроку української мови з метою формування життєвої компетентності учнів».

Учитель вищої категорії, вчитель-методист, керівник методичного об’єднання учителів української мови та літератури, Омельяненко Алла Миколаївна на уроках  української мови та літератури створила оптимальні умови для реалізації  знань учнів з теми «Складне речення з різними видами зв’язку» та знання творчості Т. Г. Шевченка.  На уроці мови у 9 класі вчителем використано різні форми роботи: традиційний синтаксичний розбір речення, цифровий диктант,  моделювання творче та дослідницьке, тестові завдання. Учасниками семінару стали вчителі із 14 закладів загальної середньої освіти, які взяли участь в обговоренні уроку. Оскільки семінар проводився у шевченківські дні, тому 9-класники взяли участь у конкурсі «Найрозумніший» за творчістю Т.Г. Шевченка.

Дирекція навчального закладу в особі директора Тукала О.Г. та заступника Рудик І.В. сприяли у проведенні семінару – це вітальне слово, учнівський виступ-зустріч, методично-спланований день.

Методист РМК Олексієнко Л.О. надала методичні рекомендації щодо підготовки до ДПА та ЗНО.« повернутися до списку новин