Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання секції професійних спільнот вчителів української мови і лутератури, зарубіжної літератури

19.08.21 пройшло засідання секції професійних спільнот учителів української мови та літератури та учителів зарубіжної літератури. Темою зібрання було «Розвиток літературної освіти в умовах новочасних викликів». Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Бережна Анна разом з вчителями обговорили  досягнення педагогічних працівників за минулий навчальний рік; результати ЗНО/ДПА, методичні рекомендації викладання предметів у 2021-22 н.р., розглянули вимоги до освітнього середовища, педагогічної діяльності вчителів, оцінювання та самооцінювання вчителів, моніторинг навчальних досягнень учнів, звернули увагу на те, що викладання мови та літератури потрібно здійснювати з використання інноваційних технологій у світлі сучасних освітніх вимог.

На зібранні значну увагу приділили питанню перевірок державною службою ДСЦЯО. Консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників підготували  матеріали, які охопили три основні напрямки перевірки базових предметів закладів загальної середньої освіти, а саме: освітнє середовище, педагогічна діяльність та оцінювання. Кожен вчитель зможе ознайомитись з документами, перейшовши за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1Ha4AkzfEZNlI7ijb7mXNrOx02_vXKOBj?usp=sharing

Наголосили на проведенні моніторингових досліджень з базових предметів. Моніторинг є одним з основних пунктів самоосвітньої діяльності вчителя.  Моніторинг розглядають як ефективний засіб відбору, обробляння, зберігання інформації про діяльність педагогічної системи в конкретному напрямі, що дозволяє тривалий час відстежувати її стан, здійснювати корекцію навчально-виховного процесу та прогнозувати розвиток освітньої системи. За умов модернізації національної освіти це важливо, оскільки це дає змогу своєчасно усунути можливі прорахунки та розробити стратегію подальшого розвитку освіти.

У засіданні взяли участь вчителі української мови і літератури та зарубіжної літератури з Новодмитрівської, Вознесенської, Піщанської, Зорівської ТГ. Щиро дякуємо Вам за присутність! Бажаємо вам легкого та насиченого лише приємними моментами навчального 2021-2022 року!!! Упіхів Вам!

Матеріали, які були розглянуті на засіданні можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1Ha4AkzfEZNlI7ijb7mXNrOx02_vXKOBj?usp=sharing« повернутися до списку новин