Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум шкільних бібліотекарів

14 листопада у Ковтунівському НВК відбувся семінар  шкільних бібліотекарів ЗЗСО Золотоніського району на тему: «Популяризація народних звичаїв та традицій українського народу». Учасників семінару гостинно зустріли директор Ковтунівського НВК Малий Іван Володимирович та шкільний бібліотекар Величко Валентина Миколаївна. Зі вступним словом до учасників заходу звернувся директор школи Іван Володимирович, який познайомив присутніх з історією навчального закладу та його досягненнями. В ході круглого столу “Сучасна бібліотека Нової української школи: реалії, перспективи“ учасників семінару Малий І.В. ознайомив з бібліотечними Інтернет-ресурсами, шкільний бібліотекар Дмитрівського НВК Темченко В.М. ознайомила колег з методикою створення лепбуків, методист районного методичного кабінету Литвиненко Л.Я. під час свого виступу розповіла про те, як пройшов місячник шкільних бібліотек в закладах освіти району. Шкільні бібліотекарі обмінялись досвідом проведення в своїх закладах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Екскурсію школою, шкільною бібліотекою та музеєм української хати провели  Малий І.В. та  Величко В.М. Гостей ознайомили з поетичною творчістю жителів села.

Шкільні бібліотекарі переглянули  проект першокласників «Творимо казку разом», виховний захід на тему: «Покрово Пресвятая, сонце доброти, землю України щастям освіти!», метою якого було формування розуміння того, що українські народні звичаї – наш скарб, без якого не можна творити майбутнє нашого народу і нашої країни - України. У виконанні учнів школи звучали вірші, пісні, гуморески, які були проникнуті теплом і любов’ю до минулого та сьогодення рідного краю. На завершення семінару шкільні бібліотекарі отримали методичні рекомендації щодо користування бібліотечними Інтернет-ресурсами, новими формами роботи шкільної бібліотеки та у підсумку відмітили важливість проведення таких заходів в умовах сьогодення.

Учасники семінару щиро вдячні директору Ковтунівського НВК, педагогічним працівникам та бібліотекарю, за організацію та проведення семінару на високому професійному рівні.« повернутися до списку новин