Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Зустріч працівників психологічної служби

17 серпня 2021 року консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» виконкому Новодмитрівської сільської ради Вощук Оксаною було організовано зустріч працівників психологічної служби навчальних закладів Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської, Піщанської ОТГ в режимі он-лайн.

На зустрічі Вощук О.П. підвела підсумки роботи психологічної служби за 2020-2021 навчальний рік, окреслила основні напрямки роботи на 2021-2022 навчальний рік, ознайомила присутніх з такою формою подачі матеріалу як чек-лист, використання у роботі практичних психологів та соціальних педагогів кроссенсів, антибуків, кніглі, інсталяцій, віршокартинок та ін.

У роботі зібрання взяла участь директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» виконкому Новодмитрівської сільської ради Юлія Завадська, яка наголосила на важливості тісної співпраці учасників освітнього процесу з питання забезпечення прав осіб із особливими освітніми потребами на отримання якісних освітніх послуг та важливу роль працівників психологічної служби навчальних закладів у роботі мультидисциплінарних груп, адаптації учнів з ООП до навчального закладу та нового колективу, створенні атмосфери толерантності для всіх учасників освітнього процесу, проведенні корекційно-розвиткових занять.

Результатом зустрічі став обмін досвідом роботи колег у напрямку групових та індивідуальних онлайн-консультацій. попередження булінгу, мобінгу, подолання труднощів у налагодженні комунікації у дітей підліткового віку, взаєморозумння між батьками і дітьми, створення комфортних умов навчання для всіх учасників освітнього процесу.« повернутися до списку новин