Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Організаційна нарада з вчителями англійської мови

У четвер 02.12.21 відбулася нарада з вчителями англійської мови Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ, учні яких будуть брати участь у ІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. На нараді консультант Анна Бережна, відповідальна за організацію олімпіади, розповіла вчителям про порядок проведення олімпіади.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в регіоні та з введенням "червоної зони" в Черкаської області вчителям було запропоновано провести II етап олімпіади  дистанційно з урахуванням таких вимог:

1) провести олімпіади у приміщенні шкіл учасників конкурсу  з увімкненими камерами та мікрофонами;

2) учасникам потрібно вчасно приєднатися до участі на платформі Meet, де буде проведено спостереження за роботою учасників;

3) на вказані електронні адреси учасників буде надіслано завдання кожного етапу олімпіади, а саме: Listening, Reading, Writing та Speaking.

4) під час виконання завдань буде проведено спостереження за учасниками на платформі Meet відповідальною особою; 

5) по завершенню відведеного часу на виконання завдання учасник олімпіади (або вчитель) повинен надіслати фото виконаного завдання на електронну адресу особи, відповідальної за проведення олімпіади;

6) після виконання завдань Listening, Reading, Writing учасник готується до Speaking, він називає число від 1-20, відповідальна особа надсилає учаснику на електронну адресу тези відповідної теми. Після того як учасник повідомив, що він готовий здавати тему, відповідальна особа надсилає йому посилання на платформу Meet, де учасника чекає вчитель, який буде приймати тему;

7) після того як учасник здав тему, він може бути вільним;

8) перевірка завдань здійснюватиметься у день проведення олімпіади відповідною комісією, яку буде сформовано заздалегідь.

Вчителі погодились провести конкурс та пообіцяли забезпечити всі необхідні умови роботи.

Також у четвер було проведено засідання з комісією по перевірці робіт учасників конкурсу. Комісія включає  вчителів Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ. Консультант розповіла про умови роботи комісії, а саме:

-по завершенню олімпіади, відповідальна особа повинна зібрати фото виконаних робіт учасників та відправити їх на електронні адреси членів комісії;

-члени комісії, отримавши роботи, повинні їх перевірити до вказаного часу та надіслати результати відповідальній особі;

-після зібрання всіх результатів буде зібрано засідання, на якому члени комісії перевірять всі роботи та приймуть рішення щодо переможців.

 

 « повернутися до списку новин