Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Новий проект у Подільському НВК

Цього року в Подільському НВК запровадили новий проект. На педагогічній раді колективно було прийнято рішення проводити День учня з метою підвищення мотивації учнів до навчання та покращення мікроклімату в учнівсько-вчительській родині. Адміністрація школи та вчителі ретельно готувались до цього дня, адже було заплановано зробити приємний, веселий, незвичний день для всіх учнів школи. Врахувавши результати опитування дітей, уроки в цей день були скороченими, а перерви – збільшені. Проте, учням було запропоновано різноманітні цікаві тематичні заходи. Так для учнів початкових класів були проведені такі заходи: «Природознавчі досліди» (Семенело К.М.), «Англомовний мікрофон» (Гавриленко О.С.), «Весела Майстерня» (Бунь Л.Д.), «Співоча галявина» (Дуброва Т.В.), «Засніжена феєрія» (вчителі - класоводи).

 Саме так, сьогодні, навчалися, граючи, наші учні. Мова і література, хімія і алгебра, історія і географія, музика і іноземна мова, трудове навчання і народознавство, основи здоров'я і фізкультура розкрилися дітям цікаво і по-новому - крім уроків засвоювали нове весело під час перерв.

Для старших школярів були проведені такі перерви - "Цікаві ребуси й задачі" (Салогуб О.І.), "Хімічні вікторини" (Медвецька В.В.), "Історичний театр" (Рудь М.М.), "Ігри без правил" (Зоря І.М.), "Мовна доріжка" (Павлюченко Л.М.), "Літературний калейдоскоп "(Гречун С.Г.), "Весела майстерня" (Галат Н.К.), "Англомовний мікрофон" (Гавриленко О.С.), "Географічна зупинка" (Супрун Г.М.), "Народознавча світлина" (Приходько А.Ю.), "Станція здоров'я" (Назарко Л.С., Фурса М.І.).

Учні з цікавістю виконували завдання і мали позитивні враження! А ще  новинки у меню кухні всім припали до смаку! Варенички і круасани додали настрою і сил для нових звершень. Вся шкільна родина отримала натхнення й позитив на весь семестр. Навчатимемося з новими силами і з радістю, адже «Наука – то цікава штука!» (так підсумував цей день учень 1 класу Булгаков Марк). Сподіваємось, що День учня стане традиційним в нашій школі !

                                                                                                                                  Педагог-організатор

Подільського НВК

Назарко Л.С.« повернутися до списку новин