Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

День Європи на Золотоніщині

            

Традиційно у закладах освіти Золотоніського району День Європи визначають низкою цікавих заході. Учнівська молодь долучається до виставок, конкурсів, відкритих засідань шкільних євроклубів, читання художніх творів європейської класиків, перегляду фільмів та журналів тощо.

Звичайно,  щороку юні виконавці поспішали на районний конкурс пісень іноземною мовою «Євробачення на золотоніській сцені», який успішно проходив у Кропивні, Зорівці, Гладківщині, Бубнівській Слобідці. Цього разу, враховуючи карантинні умови, відповідну роботу проводили в мережі Інтернет, на сайтах закладів шкіл, «Кварталі педагогічної творчості», соціальній мережі.  На виконання листа Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА були проведені  відкриті онлайн-уроки  до Дня Європи у Пальмірській загальноосвітній школі, Подільському, Деньгівському навчально-виховному комплексах, відео-конференцію  Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

         У Пальмірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів учні 9 класу долучилися до онлайн-зустрічі в сервісі ZOOM. Під час зустрічі, демонструючи презентацію, учні пригадали історію створення ЄС та виявили свої знання у швидкісній Kahoot-вікторині. Також дев’ятикласники  змагалися у вікторині «Як ти знаєш країни Європи», шукали назву міста, прапори, відомі постаті.

         Цікаві віртуальні онлайн-розповіді про Данію, Італію, Чехію, Польщу підготували учні Богуславецького НВК імені М. Максимовича, про ЄС – Шабельниківського  НВК;  відео-проєкт – учні Гельмязівської загальноосвітньої школи, до  вікторини долучились і школярі Вознесенської загальноосвітньої школи;   учні 2 класу Вільхівського НВК намалювали малюнки із символікою України та ЄС, до відео – дискусії «Що я знаю про європейські країни»;  до перегляду відео-фільму «Приєднуйся до європейців» залучалася учнівська молодь Крупського навчально- виховного комплексу;  школярі Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  створили  фотоальбом, вернісаж малюнків із краєвидами Європи, у Хрущівському НВК переглянуто відеофільми «історія створення ЄС», «Як виник ЄС», мультфільм «Дітям про Євросоюз».   Особливо активними та креативними були учні та вчителі Деньгівського, Подільського навчально-виховних комплексів. Так, на шкільному сайті «Школа радості» Подільського НВК  було розміщено інформацію про історію святкування Дня Європи, відео-презентацію про європейські країни за політичною картою світу, віртуальну відео- подорож  «Європа нашими очима», відео-флешмоб «Європа і Україна». Класний керівник 5 класу провела онлайн-виховну годину «Відкрий для себе Європу» із залученням мережі Інтернет.

         Порадували онлайн–флешмобом і учні Деньгівського навчально- виховного комплексу. Вони на шкільному подвір’ї створили своєрідний міні-куточок Європи з політичною картою Європи, прапорами країн ЄС. Розповідь про країни Європи чарівної ведучої  у костюмі інтелектуальної леді виглядали незвичайно та сучасно.

         Змістовну методично-інформаційну роботу   до Дня Європи здійснювали вчителі іноземної мови закладів освіти району під керівництвом Валентини Григорівни Тумасової, активно долучалися класні  керівники, вчителі географі, історії, біології, початкових класів.« повернутися до списку новин