Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Участь у роботі Всеукраїнського Форуму сім'ї

14 березня 2018 року у м. Києві було проведено Всеукраїнський Форум сім’ї  з метою  удосконалення Національної сімейної стратегії, формування та впровадження освітніх програм, напрацювання плану дій в територіальних громадах. Адже українська держава має багату історію культурних та суспільних традицій, які протягом століть  увібрали в себе кращі моральні, духовні та етичні засади нашого народу. Найбільшою та найсвятішою цінністю для наших батьків та прадідів завжди була сім’я!

Мета Форуму - привернення уваги до проблем  сім’ї  та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості задля захисту  цінностей української сім’ї  та  формування державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.

В  роботі Форуму брали участь представники державних органів влади та Парламенту України, громадські та просвітницькі організації, відомі науковці, громадські діячі, християнські конфесії.

Делегатом Форуму від освітян Золотоніського району була вчитель української мови і літератури, християнської етики Богуславецького НВК ім. М. Максимовича  Головка Людмила Миколаївна .« повернутися до списку новин