Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Міжнародна Конвенція Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Україна в Харкові

9-10 квітня 2019 року у ХНУМГ ім.О.М.Бекетова відбулася Міжнародна Конвенція Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Україна.

Метою конвенції було ознайомлення з новітніми методиками викладання англійської мови в Україні та світі, а також сприяння професійному розвитку вчителів та викладачів англійської мови, що є членами Асоціації TESOL-Україна.

В роботі конвенції взяли участь близько 310  вчителів середніх шкіл і викладачів закладів вищої освіти з 16 регіонів України. Серед закордонних гостей – Аташе Посольства Сполучених Штатів Америки з питань викладання англійської мови в Україні, Вірменії, Азербайджані, Грузії та Молдові Джон Сільвер, тренер Міжнародної Асоціації викладачів англійської мови TESOL, доктор Холлі Арнольд (університет Кіннесо, Джорджія) а також викладачі-методисти англійської мови, що працюють при Посольстві США в Україні, Молдові, Азербайджані та Вірменії.

2019 рік для TESOL-Ukraine є ювілейним – двадцять п’ятим, тому форум освітян, тема якого «Thinking Globally, Teaching Locally» («Думаємо глобально, навчаємо регіонально») був представницьким й цікавим як в плані професійного так і особистісного розвитку. Протягом двох днів учасники мали змогу відвідати Пленарне засідання та 30 тренінгів, які проводилися американськими та українськими тренерами-експертами.

Золотоніщину на форумі представляли Валентина Тумасова (Бубнівсько-Слобідський НВК), Анна Озірська (Богуславецький НВК), Світлана Ткач (Хрущівський НВК), Ліна Булах (Коробівський НВК), Богдана Василенко (Мелесівський НВК) та Стелла Саранча (Антипівський НВК).« повернутися до списку новин