Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тиждень математики у Піщанській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З 15 по 19 березня 2021 р. в Піщанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився тиждень Математики.

Це сприяло вдосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, уваги, мислення та розвитку командного духу.

У перший день урочисто відкрили тиждень, оголосивши завдання, та впевнено поринули у світ цариці наук.

Учні із захопленням створювали плакати (газети), де розміщували цікаві віршики, смішинки, історії, кросворди, задачки та інші математичні цікавинки.

До математичного руху доєдналися і учні початкової школи. Вони відшукали «сірникові задачі» та створили ребуси (використовуючи онлайн редактори), які учні середньої та старшої ланки школи розв’язували під час математичного квесту, що проходив на завершенні тижня.

Після квесту ці ребуси, кросворди та задачі були розміщені на «інформаційній стіні», щоб всі бажаючі мали змогу спробувати свої сили в розгадуванні.

Здобувачі освіти з цікавістю розгадували ребуси, «сірникові задачі», кросворди та брали участь у квесті, завдання яких були розраховані по хвилинах, тому кожен клас мав свій маршрутний лист.

         На фініші цікавого тижня, на заключній лінійці, кожен клас був нагороджений пам’ятною грамотою. А діти-помічники (без помічників ніяк!) отримали іменні індивідуальні грамоти від організаторів заходу та нашої школи.

Всі заходи тижня Математики спрямовувалися на активізацію пізнавальної діяльності учнів, підвищення інтересу школярів до вивчення точних наук, розширення кругозору вихованців та виявлення «плюсів» роботи в команді. (Засвоїли, що для хорошої команди «Немає Нічого Неможливого»)

  Тиждень Математики підготували та провели вчителі математики та інформатики Смик Т. І. та Хамлай Н. І. Директор школи  Харина К. В. контролювала найнебезпечніший етап квесту – «сірникові задачі». Участь у заході взяла  більшість вчителів школи та всі здобувачів освіти.

 

 « повернутися до списку новин