Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-семінар вчителів трудового навчання

10 листопада 2021 року відбувся онлайн-семінар вчителів трудового навчання та технологій закладів загальної середньої освіти Піщанської та Новодмитрівської територіальних громад з питання «Сучасні підходи до організації освітнього процесу щодо вивчення предметів технологічного циклу в 2021-2022 навчальному році».

Учасники семінару разом з консультантом центру професійного розвитку педагогічних працівників Зінаїдою Гавриш розглянули важливі питання сучасного освітнього процесу: календарно-тематичне планування; які записи мають бути в учнівському зошиті; оцінювання виконаного об’єкту праці; типи уроків під час організації освітнього процесу з трудового навчання. Зупинилися на проведенні моніторингу результатів навчання здобувачів освіти, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного учня. На зібранні приділили увагу питанню перевірки Державною службою ДСЦЯО. Обговорили проблеми, які виникають в учнів та учителів під час організації та проведенні районної предметної олімпіади.

В ході засідання Зінаїда Гавриш звернула увагу на основні напрямки планування траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників. Під час методичного заходу були розглянуті можливості використання інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках трудового навчання, інтернет-ресурсів, онлайн-сервісів для спільної роботи: Linoit.com, Padlet– віртуальні дошки, на яких можна створювати завдання та працювати над його виконанням спільно з учнями. Одержавши посилання на онлайн дошку, вчителі спільно працювали над створеним полотном, на яке кріпили свої листи стікери.

http://linoit.com/users/zinagavrish70/canvases/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F%20%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B2%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96

 

 

 « повернутися до списку новин