Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання школи передового педагогічного досвіду у Вознесенській ЗОШ

13 грудня у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду. Макаренко Володимир Миколайович, учитель-методист, заслужений учитель України, запросив на урок своїх колег, учителів української мови та літератури Золотоніщини. Заступник директора  з навчально-виховної роботи Орап Ірина Вікторівна ознайомила присутніх із досягненнями вчителя та його учнів. Володимир Миколайович є членом редакційних колегій журналів «Методичні діалоги», «Українська мова та література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах», співпрацює з кафедрою української літератури та компаративістики ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Його друковані роботи розміщені у збірнику наукових праць «Вітчизняна філологія» та часопису «Науковий вісник» Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учні Макаренка В.М. –неодноразові переможці та призери районних та обласних мовно-літературних конкурсів, олімпіади;  випускники мають високий показник якості знань.

Учасники семінару мали змогу побувати на уроці української мови у 8 класі, спостерігати за ігровими фрагментами на уроках  у 5 класі та фрагментами заняття з курсу за вибором «Літературна студія» (8 клас), почути про пошукову краєзнавчу роботу.  Учитель майстерно поєднує традиційні форми роботи з інноваційними, зацікавлює учнів  навчатися в Новій українській школі.   « повернутися до списку новин