Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання методичного об'єднання вчителів географії

12 січня 2022 року вчителі географії закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської, Піщанської, Вознесенської та Зорівської територіальних громад стали учасниками  семінару на тему «Методичне об’єднання вчителів географії як середовище професійного розвитку та ініціативності педагогів в контексті нової української школи». Засідання відбулося на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Консультант КУ «ЦПРПП» Зінаїда Гавриш розкрила організаційно-методичний супровід здійснення самоаналізу професійної діяльності вчителя. Розглянули варіанти проведення самоаналізу з метою відстеження та оцінювання учителем динаміки особистісного зростання та індивідуального розвитку, виявлення сильних та слабких сторін власної професійної діяльності, осмислення досягнутого та проектування подальшого професійного вдосконалення: систематизація напрацьованого досвіду за допомогою професійного портфоліо або кейсу самоосвітньої діяльності вчителя, динаміки якісних показників педагогічної діяльності.

У формі дискусії акцентовано увагу на використання навчальних ресурсів для формування ключових компетентностей в процесі викладання географії. Під час методичного заходу були розглянуті можливості використання інформаційно-комп’ютерних технологій, інтернет-ресурсів, онлайн-сервісів для спільної роботи: Linoit.com,віртуальні дошки, на якій можна створювати завдання та працювати над його виконанням спільно з учнями. Одержавши посилання на онлайн дошку, вчителі спільно зможуть працювати над створеним полотном, на яке кріпитимуть свої листи стікери.

Під час заходу своїми педагогічними родзинками з досвіду роботи по розв’язуванню географічних задач поділився учитель географії Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Піщанської сільської ради Шандра Віталій Іванович. Учителі географії можуть опрацювати географічні задачі за посиланням: https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1h-KX7Rh2Gxf73mNwqZMYyIFfksVZJ-PK?usp=sharing

https://geographer.com.ua/content/zadachi-z-temi-vnutrishni-vodi-8-klas?fbclid=IwAR3jOAyjcdoDUcGaL7FxOZy3MmlXMA7mXpLPa74fN_Toavps6g1-EeeXNQ0

Щиро дякуємо керівництву Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вчителю географії Перевертень В.І. за гостинність та надану можливість  провести семінар на базі їхнього закладу.

 

 « повернутися до списку новин