Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

На філологічних гостинах у Черкаському районі

17 квітня 17 учителів української мови та літератури Золотоніського району були запрошені на гостини до своїх сусідів-колег  у Черкаський район  для ознайомлення з роботою філологів  Мошнівської та Будищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

Зустріч була організована у новому форматі: ознайомлення із роботою методичного кабінету та методичних об’єднань  учителів предметних дисциплін Черкаського району (завідувачка РМК Церковна  Вікторія Олександрівна), інтерактивна екскурсія по школі  з використанням мобільного додатка, презентаційне знайомство з роботою учителів-словесників району (методист РМК відділу освіти Кучеренко Ірина Петрівна), відеознайомство із закладом  - учні школи та педагогічний колектив в особі директора Майданік Наталії Вікторівни.

Освітяни були вражені екскурсією в музейну кімнату історії села Мошен, відвіданням сільського музею Тараса Шевченка та Свято- Преображенською церквою. 

Будищенська ЗОШ І-ІІІ ст. зустріла гостей поетичним вітанням-флешмобом, до якого долучилися не тільки учні, а й дирекція школи (директор – Круть Наталія Миколаївна) та вчителі; вразили добре підготовленим мовним квестом «Сходження на Філологічний Олімп» (заступник директора – Лазаренко Марина Леонідівна).

Незабутня зустріч-єднання учителів-однодумців знайшли родзинки у своїй нелегкій вчительській праці – виховувати та навчати дітей в Новій українській школі.« повернутися до списку новин