Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум учителів української мови

11 лютого у Дмитрівському  НВК відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури (учитель: Новоселецька І.М.). Учасниками стали вчителі із 18 закладів загальної середньої освіти. Гості мали змогу побувати на уроках  української мови  у 5 класі «Удосконалення вмінь записувати слова у фонетичній транскрипції. Фонетичний розбір слова» та української літератури у 8 класі «Література рідного краю. Месевря Ольга Іванівна «Щедрівочка».

         Учитель працює над науково-методичною проблемою: «Інтерактивні методи навчання на уроках української мови та літератури», що і було продемонстровано  у ході відкритих уроків. Фонетика – один із важливих розділів мовознавства, основа знань з якого закладається саме у 5 класі. Учні удосконалювали вміння запису слів у фонетичній транскрипції та фонетичний розбір.

         Урок літератури рідного краю повернула всіх знову у різдвяні свята, розглядаючи твір «Щедрівочка» Ольги Месеврі. Ірина Миколаївна провела з дітьми майстер-клас по виготовленню різдвяного вінка, словникову роботу  над невідомими словами, читання тексту з використанням інтерактивних технологій. « повернутися до списку новин