Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Команди Золотоніського району представлятимуть Черкащину на всеукраїнському фестивалі робототехніки

148 команд та понад 500 учасників зі всієї Черкащини об’єднав регіональний відбірковий фестиваль з робототехніки FIRST LEGO League, що відбувся 25 січня на базі 30-ї школи.

Це вже четвертий регіональний фестиваль на Черкащині. Він налічує команди категорій FIRST LEGO League Junior та FIRST LEGO League, а також команди змагань Сумо та Слалом. Щороку спільнота FLL стає більшою, долучаються нові діти, тренери, судді та волонтери.

Тема Сезону 2019-2020 «CITY SHAPER – формуй місто» присвячена дослідженню та вирішенню проблем зростаючих мегаполісів і розбудові зручної та доступної інфраструктури для мешканців міст.

Фестиваль з робототехніки включав такі номінації:
– Гра роботів (учасники представляли запрограмованого автономного робота на базі LEGO®MINDSTORMS®, який заробляє бали, виконуючи певні місії).
– Дизайн робота (команда представляла робота, розповідала про його механічний дизайн, стратегію виконання місій та про програми, розроблені та протестовані саме цим роботом).
– Основні цінності (команда презентувала «Постер основних цінностей» та виконувала завдання, демонструючи згуртованість, командну роботу, дружнє змагання та взаємодопомогу).
– Інноваційний Проєкт (команди підготували та представили проєкт з теми сезону, оголошеної FIRST Lego League, що допомагало команді відчувати себе науковцями, винахідниками та архітекторами).
– СУМО (автономні роботи), СУМО (роботи, керовані дистанційно) та СЛАЛОМ.

У квітні на всеукраїнському етапі FLL Черкащину представлятимуть такі команди: BrainsON, KiborgsUA, Dragons,  KiberPank, Smart Crazy Girls, Sick our Ducks, Fortyna, SPIN, LegoDrive, RoboTest, а також команди Золотоніського району.« повернутися до списку новин