Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Зоряний олімп - 2018

16 травня в приміщені районного Будинку культури відбулося традиційне для нашого району свято-пошанування учнів навчальних закладів які стали переможцями і призерами обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань, фестивалів і їхніх наставників.

Нагороди від районної влади отримали 111 учнів, 9 команд, 72 педагогічних працівника, наставники та керівники юних обдарувань.

Нагородження переможців та призерів відбувалось у 4 номінаціях: переможці і призери олімпіад  і конкурсу МАН України, переможці і призери обласних та Всеукраїнських конкурсів, переможці та призери вихованці закладів позашкільної освіти, переможці та призери спортивних змагань.

У першій номінації «Олімпіади, МАН» до нагородження представлено 20 учнів та 20 керівників із Ковтунівського, Софіївського, Шабельниківського, Подільського, Домантівського НВК, Вознесенської, Піщанської, Пальмірської, Скориківської, Гельмязівської, Благодатнівської ЗОШ, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями і призерами обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук. Серед них беззаперечним лідером є Нетудихатка Ростислав, учень 10 класу Ковтунівського НВК, який є призером Всеукраїнської олімпіади з астрономії, призером обласної олімпіади з фізики ім.М.Сіденка, переможцем ІІ етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

У другій номінації «Конкурси» грамотами відділу освіти за досягнення у творчій, дослідницькій, інноваційній діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу району нагороджено 29 учнів, 5 команд і 32 керівники-наставники із Домантівського, Богуславецького, Коврайського, Хрущівського, Антипівського, Богданівського, Коробівського НВК, Пальмірської, Благодатнівської, Гельмязівської, Кропивнянської, Піщанської ЗОШ. Серед нагороджених є і математики, і філологи, і біологи, і історики, і LEGO-професіонали. Одним словом - майстри різних сфер.

Найбільшою була  делегацією Богуславецького НВК, серед якої переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»  - Батир Тетяна.

Третя номінація «Позашкілля» найбільша. – 34 учнів, вихованців позашкільних навчальних закладів району, 3 туристичні гуртки, 1 зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль.

Особливими і надзвичайно обдарованими є учні, що увійшли в цю номінацію. Це справді незвичайні діти, яких Бог обдарував талантами співати, танцювати, відчувати поезію, читати гумор, створювати шедеври своїми руками, створювати логічні ігрові програми, вміти працювати в команді, спільно долати труднощі, пізнавати чарівний туристичний світ та краєвиди рідного краю.

Колоритні, творчі, креативні, вмілі і цілеспрямовані маленькі і великі таланти заполонили сцену .

Серед нагороджених команд особливо виокремлюється зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Світлячок» Скориківської ЗОШ (керівник Пономаренко В.М.), беззаперечний літер у всіх можливих фестивалях фольклорного мистецтва.

Вмілі, надзвичайно згуртовані і дружні туристи, які щорічно доводять свою майстерність та виборюють перемоги у змаганнях серед команд – суперниць на обласних змаганнях.

Четверта номінація «Переможці та призери спортивних змагань»- об’єднала 28 юних спортсменів, які вже сьогодні показують високі результати у спортивних змаганнях різних рівнів та 5 їхніх наставників.

Юні олімпійці здобули перемоги у боксі (учні Пальмірської та Кропивнянської ЗОШ), стрільбі з лука (учні Благодатнівської ЗОШ), греко-римської боротьби (учні Плешканівського НВК, Гельмязівської Новодмитрівської та Благодатнівської ЗОШ).

За результатами цього дійства визначено, що учні Благодатнівської школи здобули найбільше нагород, представники школи були у кожній номінації.

Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим, а учителям-наставникам бажаємо золоті зерна дитячої обдарованості ростити і доглядати заради майбутнього України.« повернутися до списку новин