Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Участь у міжнародному семінарі

3-5 квітня 2018 року у Львові проходив міжнародний семінар Сеntropa для 50 педагогів, громадських активістів і журналістів з України, Молдови і Німеччини на тему «Громадянське суспільство, цифровий сторітелінг і єврейська історія в Україні у ХХ столітті».

Учасницею семінару була вчитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи Богуславецького НВК ім. М.О. Максимовича Тетяна Миколаївна Москаленко.

Trans History – це освітня програма Сеntropa про єврейську історію ХХ століття, що є складовою історії України. У співпраці з партнерами організатори семінару презентували освітні ресурси проекту Trans History, документальні фільми, виставку «Український єврейський сімейний альбом», онлайн-ресурси та молодіжні конкурси.

Практичну спрямованість мали робота учасників в малих групах та інтерактивні вправи. Цікавою та емоційною була лекція про українсько-єврейську історію ХХ ст. Незабутні враження залишили екскурсія до містечка Броди та тематичні воркшопи.

Мета семінару – об’єднати українців та молдаван навколо єврейської історії наших країн, історії Голокосту, політики пам’яті, використовуючи інноваційні методи освіти. Такий культурний обмін необхідний для поширення демократичних цінностей та розвитку критичного мислення і збалансованої культури пам’яті. « повернутися до списку новин