Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Екскурсія до Американського Дому

За ініціативи керівника методобєднання вчителів англійської мови Тумасової В.Г. та методиста відділу освіти Логінова А.Ю.  27 жовтня 2017 року розпочала свою роботу Школа інтелектуального резерву учнівської молоді району з англійської мови. У рамках цього проекту 23 листопада 2018 відбулася навчальна екскурсія учасників районного англомовного табору до м. Києва. 45 учнів і 14 вчителів англійської мови завітали до Aмериканського Дому, який є центром американської культури, освіти й інформації про США в Україні. Учні та вчителі подивилися презентацію координатора заходів та партнерств Мар’яни Гулевич про діяльність та ресурси Американського дому, а також оглянули україно-американський проект «USA-UA IDENTIFICATION» у  мистецькій галереї America House.

Разом з менеджером з ІТ та інновацій  Олександром Шлєєнковим та його асистенткою Анастасією Кондратюк учні досліджували, як працюють 3D-принтер, 3D-сканер для прототипування, вініловий різак, термопрес для брендингу, Ардуіно та Raspberry Pi 3 контролери для програмування, міді-клавіатура для створення та запису музики, комп’ютери iMac з програмним забезпеченням для 3D моделювання, програмування, редагування фото та відео.

На    навчальній станції американські викладачі Марі Снайдер та Ніколас Гордон провели зі школярами інтерактивний тренінг  у комунікативному контексті, на якому діти змогли практично застосувати набуті знання.

Сучасні учні повинні вміти критично мислити, творчо розв’язувати проблеми, зрозуміло пояснювати свою думку, засвоювати мінливі технології та орієнтуватись у стрімкому інформаційному потоці. Швидкі зміни в нашому світі вимагають від молоді бути гнучкими, брати на себе ініціативу та бути лідерами, а також створювати щось нове та корисне.

Вчителі творчої групи впевнені, що ця надзвичайно цікава, змістовна й пізнавальна екскурсія сприяла формуванню основних навичок 21 століття, які є вкрай необхідними для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу.« повернутися до списку новин