Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Міжнародний день захисту дітей

Цьогоріч  відзначення Міжнародного дня захисту дітей на Золотоніщині відбулося  3 та 4 червня на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості с. Гельмязів. Гостинно зустрічали дітей організатори заходу: начальник відділу освіти Валентина Денисенко, начальник Служби у справах дітей Наталія Медвідь, завідувачка сектору сім’ї, молоді та спорту Наталія Рибак, директор Районного центру соціальних служб  сім’ї та молоді Інна Озірська, методист з охорони дитинства РМК відділу освіти Лідія Олексієнко, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Лариса Редька.

Протягом двох днів 120 категорійних дітей з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, багатодітних сімей та сімей, які потрапили в складні життєві обставини,  мали змогу  взяти участь у квесті «На дні колишнього моря». Саме біля річки, за селом, проводився захід.

Веселий настрій, незабутні враження, відчуття екстріму та смакоти  протягом чотирьох годин створювали організатори квесту, спеціалісти та керівники гуртків РБДЮТ: майстер-клас з виготовлення ляльки-оберега з трави та польових квітів, приготування та куштування млинчиків, гуртове катання на сільському возі і найбільш очікуваний етап – це переправа через річку Супій за допомогою туристичного спорядження .

Втомлені та щасливі діти поверталися на територію початку пригод, подвір’я  РБДЮТ, де їх вже очікував Владислав Голуб, народний депутат України, за підтримки та сприяння якого і відбувся захід. Щирі слова вдячності діти Золотоніщини  висловлювали  Владиславу Володимировичу та його помічниці Оксані Гіщиній.

Щодень закінчувався  обідом  - смакуванням каші, майстерно приготовленої  на вогнищі, та врученням солодощів, які були придбані за рахунок коштів районної влади.« повернутися до списку новин