Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

І етап ІІІ районного фестивалю педагогічних інновацій

2018 рік має пройти під гаслом реформ Нової  української школи – маємо навчити учителів створити новий освітній простір з використанням сучасних технології. Розуміючи, що сучасний прогресивний український учитель повинен мати інноваційність, харизму і той неспокій духу, що спонукає брати участь у конкурсних випробуваннях та фестивалях, на Золотоніщини було започатковано щорічний районний фестиваль педагогічних інновацій «Від ідеї до технології».  Учителів-новаторів початкової школи та суспільно-гуманітарних  загальноосвітніх навчальних закладів району цього року 17листопада приймав Дмитрівський навчально-виховний комплекс (директор Валентина Чмих). У цьому закладі працюють творчі педагоги Світлана Миколаївна Фатіф, Наталія Василівна Мартинюк, Людмила Олександрівна Коваль, Ольга Павлівна Кириченко, Ольга Миколаївна Гавриш, Лариса Михайлівна Ярмоленко. Саме вони представили інноваційні родзинки  методів та прийомів із української мови, фізики, англійської мови, біології, російської мови та уроків для  сталого розвитку. Школа вразила казковою галявиною Ганса Андерсена, кімнатою іграшки,   зимовим садом з чудовим співом маленьких папуг, фотогалерею фізичних явищ у природі, естетичністю та ошатністю класних кімнат. Саме в таких умовах творчо самовдосконалюються та професійно зростають   учителі та учні Дмитрівського навально-виховного комплексу  разом із керівництвом: директором Валентиною Іванівною Чмих та заступника з навчально-виховної роботи  Світланою Маколаївною Лелекою.

          У своїй презентації «Креативність у підході до мотивації навчальної діяльності учасників навчально-виховного процесу»  педагогічний колектив Дмитрівського НВК представив вже реалізовані ідеї та проекти,  поділився думками щодо майбутнього освітнього простору навчального закладу.

          У своїх виступах  вчителька англійської мови Ліна Володимирівна  Булах (Коробівський НВК), учитель історії України, заслужений учитель України Тетяна Миколаївна Москаленко (Богуславецький НВК ім. М. Максимовича), вчитель початкових класів Людмила Іванівна Сидоренко (Піщанська ЗОШ), учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Ольга Іванівна Тищенко (Софіївський НВК), учитель початкових класів Юлія Миколаіївна  Кострикіна (Драбівецький НВК), учитель історії України Надія Петрівна Макарчук (Шабельниківський НВК) у своїх виступах висвітлили індивідуальний підхід до навчання учнів, продемонстрували майстерне володіння педагогічними технологіями, формами, прийомами.

         Методисти РМК Андрій Юрійович Логінов, Валентина Михайлівна Щепак, Оксана Петрівна Вощук підсумували, що усі представлені ідеї заслуговують на увагу. Більшість з них доцільні, актуальні за новизною, пропагують значущість роботи з  учнями, дають  можливість застосовувати їх у кожній школі.

         Учасники фестивалю були нагороджені дипломами. Вони висловили подяку за відмінну організацію заходу методистам відділу освіти та педагогічному колективу Дмитрівського НВК. « повернутися до списку новин