Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ENGLISH SPEAKING CLUB

Протягом останніх трьох місяців в Ковтунівському НВК працює «ENGLISH SPEAKING CLUB». Щотижня всі бажаючі учні школи після навчання збираються для проведення цікавих занять англійською мовою.

Для кожного засідання клубу учасниками обирається нова тема та матеріали для кращої підготовки до «speaking»За ініціативи групи учнів щодня проводиться 15 хвилинний «speaking»English speaking club — це заняття, головним завданням якого є практика говоріння англійською мовою. Це живе спілкування, де учні комунікують між собою та дізнаються багато нового в комфортній атмосфері.
Головна мета English speaking club  — вдосконалити розмовну англійську мову без страху зробити помилку у граматиці чи переплутати слова. Учні працюють над подоланням розмовного бар’єру, тренуються говорити і сприймати на слух. Під час таких занять використовуються діалоги, монологи, дидактичні, лінгвістичні, рольові та комунікативні ігри, творчі роботи. Учні працюють над правильною інтонацією, вимовою, лексичними і граматичними конструкціями, які повторюють для кращого запам’ятовування та використання при спілкуванні. 

13 квітня 2021 року відбулося засідання гуртка «English speaking club», яке було присвячене темі «Movies and TV shows». Зустріч відбувалась у формі бесіди, у ході якої обговорювали сучасний кінематограф, фільми та їх жанри, шоу та популярних акторівЄ перші результати нашої роботи. Постерний виступ першого та другого етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАНУ з астрономії на тему «Виявлення та аналіз характеристик астероїдів за даними телескопа «Pan-STARRS»» учениця 10 класу Скорик Наталія здійснювала англійською мовою та отримала І місце на обласному етапі.

 

 « повернутися до списку новин