Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів математики

27 лютого 2018 року на базі Богуславецького навчально-виховного комплексу ім.М.О.Максимовича відбувся семінар-практикум вчителів математики на тему «Використання ментальних карт як засіб візуалізації та структуризації інформації». Вчитель математики Гмиря Людмила Олександрівна представила учасникам семінару заняття-практикуми:

  • «Практичне використання наскрізних ліній на уроках математики у 8 класі»
  • «Використання ментальних карт як засіб візуалізації та структуризації інформації» (алгебра, 11 клас)
  • З досвіду роботи підготовки до ЗНО з математики.

Ментальні карти – це унікальна технологія роботи з інформацією, спосіб зображення процесу загального системного мислення за допомогою схем, графічне відображення процесів багатомірного мислення, як найбільш природній спосіб інтелектуальної діяльності людини, технологія роботи з інформацією, яка дозволяє задіяти в роботу обидві півкулі головного мозку. Розкрито технологію  майндмеппінгу, основні ознаки інтелект-карти: кольорові, кожна карта має головну ідею, від якої відгалужуються усі інші, в кожній карті використовуються лінії, символи, слова та малюнки. Використання ментальних карт на уроках математики значно покращує процес засвоєння нового матеріалу, дає можливість узагальнювати великі об’єми вивченого матеріалу,  особливо при підготовці до ЗНО.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Москаленко Тетяна Миколаївна презентувала проектну діяльність вчителів Богуславецького НВК. Зокрема, Тетяна Миколаївна розповіла про те, що Богуславецький НВК ім. М.О. Максимовича став  учасником Всеукраїнського проекту, який розпочне проводити пілотні заняття протягом лютого-травня 2018 року зі школярами 5-10 класів з використанням елементів програми занять проекту «Карта професій». Мета – допомогти школярам пізнати себе, світ професій, здобути важливі навички, сформувати життєві компетентності та розглянути кар'єрний шлях у різних професійних сферах.  

Учасникам семінару була представлена оглядова екскурсія в музейній кімнаті М.О.Максимовича, яку захопливо провела Москаленко Тетяна Миколаївна.

Вчителі математики висловили глибоку вдячність організаторам за дуже цікавий і змістовний семінар.

 

Презентація "Використання ментальних карт як засіб візуалізації та структуризації інформації"« повернутися до списку новин