Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Результати національного фіналу змагань з усного математичного рахунку Прангліміне

4 березня 2021 року, у Всесвітній день математики, відбувся Національний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне, проведений в онлайн режимі. 172 учасники з 17-ти областей України змагалися у 6-ти вікових категоріях: «Чомучки» (1-3 класи), «Дослідники» (4-6 класи), «Дівчата, 7-11 класи», «Хлопці, 7-11 класи», «Сеньйори» і «Сеньйорити» (дорослі та вчителі).

Черкаську область представляла потужна команда з 18-ти осіб, до складу якої увійшли учні та вчителі Христинівського, Золотоніського районів, міст Черкас та Умані:

Прізвище

Район/місто

Школа/команда

Клас

Вероніка Партика

Золотоніський р-н

Пальмірська ЗОШ

10 клас

Альона Гарасюта

Золотоніський р-н

Коврайський НВК

11 клас

Артем Діхтяренко

Золотоніський р-н

Пальмірська ЗОШ

9 клас

Поліна Сидорова

м.Черкаси

Черкаська ЗОШ №18

3г клас

Анатолій Віроцький

м.Черкаси

Черкаська ЗОШ №22

2а клас

Юлія Бондар

м.Черкаси

Черкаський колегіум «Берегиня»

6в клас

Назар Зубенко

м.Черкаси

Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст

6б клас

Назар Андрусенко

м.Черкаси

Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст

6б клас

Поліна Пєтухова

м.Черкаси

Черкаська ЗОШ №20

8в клас

Борис Ладняк

Христинівський р-н

Синицька ЗОШ

3 клас

Олександр Сівкін

Христинівський р-н

Синицька ЗОШ

1 клас

Вікторія Протасова

Христинівський р-н

Кузьминогребельська ЗОШ

10 клас

Арсен Кокудак

Христинівський р-н

Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей»

7 клас

Назар Жмудський

Христинівський р-н

Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей»

10 клас

Максим Черпіта

Христинівський р-н

Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей»

8 клас

 

На фінальних змаганнях учасники виконували завдання п’ятиборства (завдання п’яти різних майданчиків) протягом 50-ти хвилин. Учасники систематично серйозно готувалися до цих змагань, тренуючись на тренувальних майданчиках сайту «Міксіке в Україні», і, як результат, маємо чотирьох учнів, яких включено до української збірної для участі у міжнародних змаганнях Прангліміне.

Щиро вітаємо з перемогою Бориса Ладняка, Юлію Бондар, Інну Партику, які зайняли три з шести перших місць, а також наймолодшого переможця – першокласника Олександра Сівкіна, який зайняв перше місце серед першокласників за рейтингом!



« повернутися до списку новин