Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

08.12.21 відбулось засідання комісії з перевірки олімпіадних робіт з англійської мови. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської  та Піщанської ТГ. До складу комісії увійшли: голова комісії –  Озірська Анна Анатоліївна (вчитель Богуславецького НВК)

  • члени комісії:

Кириченко Ольга Павлівна (Дмитрівський НВК)

Порєчний Віктор Віталійович (Скориківська ЗОШ І-ІІІ ст)

Ткач Світлана Миколаївна (Хрущівський НВК)

Шкрьобка Наталія Борисівна (Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст)

Дерев’янко Євгеній Олександрович (Зорівська ЗОШ І-ІІІ ст)

Євтушенко Людмила Федорівна (Гладківщинський НВК)

Шкарупа Тая Михайлівна (Софіївський НВК)

На засіданні члени комісії обговорили всі роботи та прийняли рішення щодо переможців.

Отже, учні 9 класу отримали такі результати:

Кількість учасників – 3

Максимальна кількість балів  - 130

1 місце – 110-130 (85 – 100 %)

2 місце – 85-104 (65 – 80 %)

3 місце – 58-78 (45 – 60 %)

 

Територіальна громада

Назва ЗЗСО

Прізвище та імя учня

Бали

Місце

ПІБ вчителя

Зорівська

Хрущівський  НВК

 

Овчаренко Ярослав

72

3

Наталуха Тетяна Василівна

Новодмитрівська

Ковтунівський НВК

Строкань Даша

89

2

Фурса Наталія Анатоліївна

Скориківська ЗОШ І-ІІІ ст

Худякова Єлизавета

81

3

Порєчний Віктор Віталійович

 

 

 

Учні 10 класу отримали такі результати:

Кількість учасників – 5

Максимальна кількість балів  - 130

1 місце – 110-130 (85 – 100 %)

2 місце – 85-104 (65 – 80 %)

3 місце – 58-78 (45 – 60 %)

 

Територіальна громада

Назва ЗЗСО

Прізвище та імя учня

Бали

Місце

ПІБ вчителя

Новодмитрівська

Ковтунівський  НВК

 

Дзюбан Ліза

67

3

Фурса Наталія Анатоліївна

Дмитрівський НВК

Діброва Єва

77

3

Кириченко Ольга Павлівна

Домантівський НВК

Федотова Ірина

66

3

Осередько Ліна Григорівна

Піщанська

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст

 

Романенко Максим

90

2

Гразіон Лілія Олександрівна

Гладківщинський НВК

Шелудько Андрій

93

2

Євтушенко Людмила Федорівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні 11 класу отримали такі результати:

Кількість учасників – 4

Максимальна кількість балів  - 130

1 місце – 110-130 (85 – 100 %)

2 місце – 85-104 (65 – 80 %)

3 місце – 58-78 (45 – 60 %)

 

Територіальна громада

Назва ЗЗСО

Прізвище та імя учня

Бали

Місце

ПІБ вчителя

Вознесенська

Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст

 

Мозгова Поліна

92

2

Шкрьобка наталія Борисівна

ЗЗСО І-ІІІ ст «Пальміра»

Партика Вероніка

96

2

Пуха Катерина Олексіївна

Богуславецький НВК

Яньшина Аріна

93

2

Озірська Анна Анатоліївна

Новодмитрівська

Ковтунівський НВК

 

Скорик Наталія

69

3

Фурса Наталія Анатоліївна

 

Претендентів на обласний етап олімпіади немає у зв’язку з низькими балами, які отримали учасники олімпіади.

Детальніше з балами кожного учасника за кожний тур олімпіади можете ознайомитись за посиланнями поданими нижче.

Таблиця результатів по «Speaking»: https://docs.google.com/document/d/1JduB0fifpXkAVYqd__Vubkx-IP0Lh8zJ/edit?usp=sharing&ouid=114115638050227773927&rtpof=true&sd=true

Таблиця результатів по «Listening»: https://docs.google.com/document/d/1ayLRLn04BS_yqgnktOPZr5UAU7j7eHAA/edit?usp=sharing&ouid=114115638050227773927&rtpof=true&sd=true

Таблицею результатів по «Reading»: https://docs.google.com/document/d/1jcR2cshXFdAjjQvFYJO9SggLdd7YX4YR/edit?usp=sharing&ouid=114115638050227773927&rtpof=true&sd=true

Таблицею результатів по «Writing»: https://docs.google.com/document/d/1AoHBzUBXJ6kDCbI-AB_q6HohWfQxsFVQ/edit?usp=sharing&ouid=114115638050227773927&rtpof=true&sd=true

 

 

 



« повернутися до списку новин