Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-нарада вчителів історії та правознавства

27 березня 2018 році на базі Новодмитрівської загальноосвітньої школи проведено семінар-нараду вчителів історії та правознавства району.

В рамках наради відбулась зустріч з Лесею Хлипавкою, одним із авторів програм із історії та співавтором підручника з Громадянської освіти. Леся Миколаївна презентувала вчителям Золотоніщини програми курсів “Громадянська освіта”, “Вступ до історії” для 5 класу, єдиного курсу “Історія: Україна і світ” та підручники, співавтором яких вона є. В ході розмови було обговорено питання ефективності інтегрованих курсів, проблематика вибору навчальних підручників, особливості нового курсу «Громадянська освіта».

Інформацією про діяльність відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила начальник відділу - Тетяна Жалобна. Тетяна Михайлівна надала вичерпну інформацію щодо можливестей отримання первинної та вторинної правової допомоги у місцевому центрі та його структурних підрозділах.

Поряд з цим, на зібранні були підведені підсумки районного етапу учнівських олімпіад та участь учнів і вчителів у роботі МАН з напрямків:- історія, правознавство, філософія. Окресленні перспективи та основні завдання педагогів на ІІ семестр 2017-2018 навчального року та попередньо обговорено план роботи методичного об’єднання на 2018-2018 навчальний рік.« повернутися до списку новин