Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів фізики

«Цінність школи дорівнює цінності учителя» – говорив видатний німецький педагог-демократ, послідовник Песталоцці, Адольф Дістервег. Підтверджує ці слова і колектив Благодатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.П. Берези Золотоніської районної ради Черкаської області.

         У цій школі працює відомий не тільки у районі, а й за його межами учитель фізики Віктор Павлович Лобанов. 11 жовтня 2019 року, у стінах рідної школи, він гостинно зустрічав учасників семінару, учителів фізики Золотоніського району.

         Семінар-практикум вчителів фізики на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики» дав можливість поділитися перлинками свого досвіду не тільки Віктору Павловичу, а й його колезі, директору школи Саєнку Миколі Васильовичу.

         У ході семінару був проведений відкритий урок у 9-Б класі на тему «Систематизація знань з теми «Магнітні явища». Учителі ознайомилися з підбіркою інтернет-ресурсів, які використовують Віктор Павлович та Микола Васильович, для створення навчальних ігор та виконання тестових завдань з фізики.

         Завдяки даному семінару присутні учителі фізики ознайомилися з новими формами роботи, отримали нові знання та навички, які стануть вагомим внеском у власній скриньці педагогічного досвіду кожного учителя.

         Учасники семінару висловлюють щиру вдячність дирекції школи та Віктору Павловичу Лобанову за навчально-практичний семінар, гостинність, висловлюють надію на майбутню співпрацю та щиро бажають творчих здобутків учителям Благодатнівської школи.« повернутися до списку новин