Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Секційне засідання вчителів суспільних дисциплін

18 серпня 2021 року в приміщенні Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось засідання секції вчителів суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської, Вознесенської, Піщанської і Зорівськокої ТГ.

Модератор зустрічі, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» виконкому Новодмитрівської сільської ради Оксана Вощук, підвела підсумки роботи за 2020-2021 навчальний рік,  запропонувала напрямки роботи секції вчителів суспільних дисциплін на 2021-2022 навчальний рік, наголосила на особливостях вивчення предметів суспільного напрямку у новому навчальному році. Особливо необхідно звернути увагу на учнів цьогорічного 4 класу. Адже на наступний рік ці юні «НУШівці» прийдуть у 5 клас. Вчителі мають бути готові до вимог часу, а це і використання портативних технологій: Mentimeter, Kahoot, Worditout, Wordart, QRcoder, і текстів «нової природи» (кніглі, кроссенс, антибук та ін), і гейміфікація навчання, і формувальне оцінювання та ін.

Важливим питанням було обговорення перевірок навчальних закладів Державною службою ДСЦЯО, а саме те, що стосується саме педагогічної діяльності  вчителя, створення відповідного освітнього середовища,  оцінювання та самоаналіз педагогічної діяльності вчителя.

В свою чергу колеги поділилися новинками у використанні дистанційних форм навчання, власними напрацюваннями у методиці викладання історії.

Москаленко Тетяна Миколаївна, вчитель історії Богуславецького НВК (Вознесенська ТГ) ознайомила з проектними новинками сайту «ГУРТ» та поінформувала про створений нею та її колегами календар «Наш Михайло Максимович».

Цікавою і захоплюючою була інформація від учнів  Ковтунівського НВК Даші Строкань і В’ячеслава Тараненка,  які після закінчення 8 класу стали  учасниками археологічної експедиції «Молюхів Бугор-2021», що організовував Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми. Даша і В’ячеслав розповіли про особливості роботи археологічних експедицій, про труднощі, з якими зіткнулися під час двотижневого перебування в польових умовах, про нових друзів і досвід та відповіли на всі запитання, які цікавили присутніх.

На завершення зустрічі всі учасники висловили свої побажання щодо спільної діяльності,  важливості тісної співпраці і очних зібраннях.

 « повернутися до списку новин