Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів біології та екології

Відповідно до плану роботи Золотоніського районного методичного кабінету 29 листопада 2017 року на базі Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів біології з теми «Формування ключових компетентностей на уроках біології в умовах нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Учасники семінару переглянули урок біології у 11-б класі «Генетика людини. Медико-генетичне консультування», який провела вчителька Лариса Володимирівна Різник, спеціаліст вищої категорії.

У ході проведення уроку педагог продемонструвала присутнім методи формування предметних та ключових компетентностей, активізацію пізнавальної діяльності учнів шляхом використання активних методів роботи та засобів ІКТ.

Під час засідання круглого столу «Реалізація змістових ліній Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти на уроках біології» розкрили проблеми викладання біології у 9 класі, сучасні вимоги до оновленої програми з біології, та обговорили тестові завдання по підготовці до ЗНО у 2018 році.

Присутні на семінарі відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу, який пройшов у творчій атмосфері.

 « повернутися до списку новин