Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-зустрічі вчителів суспільних дисциплін

 

16 березня 2021 року в онлайн-режимі відбулась зустріч вчителів гуманітарних дисциплін закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської, Зорівської, Вознесенської і Піщанської ОТГ.

На зустрічі педагогічні працівники працювали над запитаннями, що найбільш актуальні на сьогодні: ДПА – 2021, підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників, засоби дистанційного навчання учнів, мотивація до навчання, навчання дітей покоління Z та багато інших.

Вчителі суспільних дисциплін ознайомилися із планом роботи та завданнями Центру професійного розвитку педагогічних, окреслили плани співпраці на майбутнє.

Консультантом ЦПРПП Вощук Оксаною було представлено до уваги колег програму Book Creator, що дає можливість у простий спосіб створювати цифрові книги в мережі  Internet.

Учасники онлайн-зустрічі відмітили важливість, доступність і зручність використання онлайн-ресурсів для навчання та професійного розвитку, але переконані, що живого спілкування не вистачає як учням, так і колегам – однодумцям. Всі учасники висловили надію на найшвидше повернення до звичного, безкарантинного життя.« повернутися до списку новин