Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар до Всеукраїнського дня бібліотек

28 вересня у Богуславецькому НВК ім. М. Максимовича відбулася творча зустріч-семінар педагогів закладу з працівниками наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Для гостей школи була проведена екскурсія в музейній кімнаті М. Максимовича. Григорій Голиш, директор наукової бібліотеки, почесний краєзнавець України підкреслив значимість вшанування Михайла Максимовича – людини-академії, видатного вченого-енциклопедиста, першого ректора Київського університету, ім’я якого носить очолювана ним книгозбірня.

Про співпрацю сучасної школи і бібліотеки говорили на круглому столі.

Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Тому 30 вересня – це свято всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх, хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.« повернутися до списку новин