Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Учні Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасники змагань Юних Друзів Прикордонників

Прикордонники завжди зацікавлені у тісному спілкуванні з молоддю, адже саме діти - майбутні охоронці рубежів нашої держави. З метою популяризації, формування у дітей та учнівської молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності та професійної підготовки учнівської молоді на здобуття професії військовослужбовця-прикордонника, на базі Навчального центру   підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота 08 жовтня 2019 року відбулись змагання на кубок першості серед шкільних загонів «Юних друзів прикордонників».

А вже в Навчальному центрі було найцікавіше. Перший конкурс — проходження урочистим маршем з виконанням стройової пісні. Не менш важливим були й вогнева підготовка - виконання вправ стрільб з АК-74 (ІІ-е командне місце!), прикордонне слідознавство, воєнізована естафета, розбирання та збирання АК-74.

Також учні мали нагоду ознайомитися з сучасними технічними засобами охорони та спостереження, які використовують прикордонники; з цікавістю відвідали музей прикордонної служби.

Трохи засмучені, що кубок не дістався команді, але задоволені  від участі у змаганнях, сповнені незабутніми враженнями,  поверталися додому.« повернутися до списку новин