Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-семінар вчителів української мови та літератури

7 квітня 2021 року проведено онлайн-семінар для вчителів української мови та літератури консультантом центру професійного розвитку педагогічних працівників Новодмитрівської ТГ Анною Бережною. У ході роботи обговорили особливості проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Коротко уточнили важливі моменти проведення та організації тестування. Обговорили актуальні питання, які виникають у підготовці.

Вчителям були запропоновані електронні ресурси для підготовки до ЗНО. З них виокремили: тренажер з правопису, освітній проєкт «Мова-ДНК нації», експрес-уроки української мови Олександра Авраменка, корисні лайфхаки з української мови та літератури на сайті EdEra та багато іншого.

Також вчителям були представлені методи організації дистанційного навчання. Згадали платформи Google-диск, Classroom та обговорили нові інтерактивні додатки Classtime, LearningApps, які допоможуть учням  вивчати теми програми, а вчителям готувати цікаві завдання на урок.

Наприкінці зустрічі вчителям було запропоновано використати декілька електронних ресурсів для підготовки до ЗНО, потім визначити, який з ресурсів був найбільш ефективний. Після проведеного дослідження вчителі поділяться  своїми напрацюваннями і  прокоментують таку підготовку до ЗНО,  нададуть коментарі своїх учнів.

Матеріали семінару« повернутися до списку новин