Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів природничих дисциплін

Новій школі потрібен компетентний педагог, який не тільки володіє певними знаннями й уміннями, а здатний до творчих нестандартних рішень, готовий до змін та інновацій. Тому завданням методичної служби є створення оптимальних умов і сприяння розвитку професійної компетентності кожного вчителя, враховуючи його індивідуальні можливості, підготовленість та майстерність. Цим питанням був присвячений семінар учителів природничих дисциплін «Удосконалення системи науково-методичної роботи як шлях підвищення професійного рівня, розвитку творчості педагогів», який відбувся 29 жовтня 2018 року. Захід проходив на базі відділу освіти, на якому педагоги щедро поділилися своїми творчими напрацюваннями та здобутками.

Метою заходу було вдосконалення методичної майстерності учителів у викладанні предметів природничого напрямку з використанням інноваційних методів і прийомів для подальшого застосування на уроках.

Можливості реалізації наскрізних ліній предметів природничого циклу засобами позакласної роботи присутні побачили на прикладі відео-виступу шкільної агітбригади екологічного спрямування (учитель біології та хімії Горошко Л.М.).

З метою формування екологічної культури молоді, підвищення рівня зацікавленості до вивчення природничих дисциплін, залучення молоді району до активної природоохоронної роботи проводяться екологічні конкурси, про які розповіла завідуюча екологічним відділом КЗ «Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми» Людмила Миколаївна Огреба.

Під час семінару відбувся обмін думками щодо нових форм та методів науково-методичної роботи, впровадження кращого педагогічного досвіду шкіл району задля підвищення професійного рівня, розвитку творчості педагогів:

- Підготовка учнів до конкурсу-захисту  робіт МАН: Вертипорох В.М., учитель біології Благодатнівської ЗОШ;

- Розробка матеріалів на конкурс на кращу серію цифрових ресурсів: Ярмоленко Л.М., учитель біології Дмитрівського НВК.

На зустрічі було окреслено спільні проблеми в навчанні старшокласників та намічено шляхи їх розв’язань.

 « повернутися до списку новин