Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ШПД вчителів біології у Драбівецькому НВК

14 лютого 2018 року на базі Драбівецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» відбулося засідання слухачів школи передового педагогічного досвіду вчителів біології «Використання передового педагогічного досвіду як умова підвищення ефективності уроку в рамках Концепції «Нова українська школа».

Значні зміни, що відбуваються сьогодні в суспільстві, ставлять нові завдання тим, хто має готувати дітей до життя у двадцять першому столітті. Як краще підготувати дітей до успішного і продуктивного життя в майбутньому? Як залучити широке коло педагогічних працівників до дослідницької діяльності та накопичення досвіду використання інноваційних технологій розвитку творчого потенціалу учнів?

Саме ці питання доводиться розв’язувати слухачам Школи передового досвіду вчителів біології, до складу якої увійшли досвідчені, творчі, активні, ініціативні, з нестандартним баченням шляхів вирішення кожної педагогічної проблеми вчителі.

Кожне проведене засідання – це презентація учителями набутого досвіду, пошук нового.

Тому до уваги вчителів був представлений виступ екологічної агітбригади «Стріла» учнями Ковтунівського НВК, підготований вчителем біології, вищої кваліфікаційної категорії Рибак Н.М.. Учитель з кожним класом намагається поглибити знання учнів про екологічну ситуацію країни, про джерела забруднення води, розвивати бажання брати активну участь у збереженні водних екосистеми держави, виховувати почуття любові до природи рідного краю, формувати ціннісне ставлення до природи.

Презентацією досвіду з впровадження нових методик навчання: «Розвиток креативного мислення на уроках біології» поділилися Шульга Н.І., учитель біології, вищої кваліфікаційної категорії «вчитель-методист» Драбівецького НВК. Найбільше враження на слухачів школи справило практичне заняття у 8 класі, проведене  учителем на тему: «Слухова сенсорна активність».

В ході обговорення жоден із слухачів не міг залишитися осторонь вирішення таких актуальних питань, як впровадження сучасних технологій навчання та розвиток пізнавальної активності учнів, проблеми вдосконалення сучасного уроку, плекання обдарованої, творчої дитини і при цьому збереження її здоров’я; розвиток критичного мислення.

 « повернутися до списку новин