Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

XVIII Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

Щорічно в Україні та за її межами з метою піднесення престижу української мови проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся І (шкільний) етап. У навчальних закладах району було задіяно близько двох тисяч дітей: участь в урочистостях, святах, флешмобах, виконання конкурсних завдань, написання радіодиктану єдності. Найкраще  КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА був організований і проведений у Вознесенській, Скориківській ЗОШ І-ІІІ ст., Софіївському НВК.

11 листопада був проведений ІІ етап (районний) Конкурсу, у якому взяло участь 117 учнів із 33 навчальних закладів. Найбільші делегації учасників прибули із Гельмязівської, Пальмірської, Піщанської, Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Хрущівського,  Коробівського НВК. По кілька призових місць здобули: Домантівський (І-2, ІІІ-1), Вознесенська (ІІ -2, ІІІ -1), Пальмірська (ІІІ - 4), Софіївський (ІІ-2), Гельмязівська (ІІ-1, ІІІ-1), Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ-2).« повернутися до списку новин