Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Школа передового педагогічного досвіду вчителів біології та хімії

На базі Дмитрівського НВК відбувся семінар вчителів біології та хімії з теми: «Формування життєвих компетентностей особистості на уроках природничого циклу шляхом впровадження інноваційних технологій».

Методист РМК Гавриш З.І. ознайомила присутніх з метою та завданнями роботи: сприяння підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителів, удосконаленню майстерності, озброєнню новітніми знаннями, методикою та технологією навчання і виховання; формування ключових та професійних компетентностей педагогів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду.

Гавриш Ольга Миколаївна, учитель фізики, вищої категорії, «старший учитель» з досвіду своєї роботи познайомила присутніх з сучасними засобами і методами організації навчальної діяльності на уроках природничого циклу.

Ярмоленко Лариса Михайлівна, учитель біології, вищої категорії, «старший учитель» поділилася досвідом використання сучасних прийомів навчання, що сприяють формуванню мотивації в навчальному процесі, предметних і ключових компетентностей. Лариса Михайлівна провела практичний інтенсив – робота на Google Диску.

Засідання мало велике пізнавальне, практичне значення для всіх учителів біології та хімії району.

Наприкінці семінару учасники поділилися враженнями від спільної роботи та наголосили, що така форма роботи є оптимальною для освіти дорослих, цікавою, сприяє формуванню професійних компетентностей: «Учитель живе доти, доки вчиться; щойно перестає вчитися, в ньому помирає учитель».

 

 « повернутися до списку новин