Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тест-вікторина «Люби і знай свій рід і край. Золотоніщина»

18 квітня 2020 року, з нагоди Міжнародного Дня памяток та історичних місць, член Національної спілки краєзнавців України, учитель історії та керівник історико-краєзнавчого клубу «Вік» Драбівецького НВК Баранник Володимир Васильович організував і провів тест-вікторину «Люби і знай свій рід і край. Золотоніщина.»

У реальному часі, на освітньому проєкті «На урок», учасники отримали унікальну можливість перевірити та поглибити свої знання з археології, історії та архітектури рідного краю, його визначними діячами.

До проходження тест-вікторини долучилися 22 учасники з Золотоніського, Канівського, Чигиринського районів, міст Золотоноша, Черкаси та Київ, навіть, поціновувач історії з Данії.

За підсумками вікторини, 1 місце серед учнів отримали: Демчик Олена, учениця 10 класу Драбівецького НВК та Вощук Володимир, учень 5 класу Золотоніської ЗОШ №6. Серед дорослих, з абсолютним результатом, переміг Баранник Олександр Анатолійович, учитель англійської мови, керівник туристичного гуртка Драбівецького НВК.

Вікторина «Люби і знай свій рід і край. Золотоніщина» завершилась, але кожен охочий може спробувати перевірити свої знання відшукавши її на освітній платформі «На урок» .

Дякуємо Володимиру Васильовичу Бараннику, автору-ініціатору краєзнавчої вікторини та всім хто долучився до вікторини.« повернутися до списку новин