Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-семінар вчителів інформатики

Роль педагога полягає в тому,

щоб відкривати  двері,

а не в тому, щоб проштовхувати в них учня.

Артур Шнабель

(австрійський педагог, піаніст і композитор)

 

Стрімке розширення за останні десятиліття інформаційного поля, що оточує людину, спричинило появу постіндустріального інформаційного суспільства.

 Інформаційно-комунікаційна компетентність учителя інформатики повинна значно відрізнятися від інформаційно-комунікаційної компетентності інших учителів об’ємом, глибиною та систематичністю знань у галузі інформаційних технологій.      Інформатизація суспільства вимагає підвищення рівня інформаційної компетентності учнів. Мабуть, саме тому однією з десяти ключових компетентностей, формування яких вимагає реалізація концепції Нової української школи, є інформаційно-цифрова компетентність. Діяльність педагога є головним фактором, що визначає успішність учнів у тій чи іншій предметній галузі.

Ці питання розглянули вчителі інформатики на онлайн-семінарі вчителів інформатики Новодмитрівсьної, Піщанської, Вознесенської та Зорівської ТГ, проведеного Центром професійного розвитку педагогічних працівників 30.03.2021.  Досвідом своєї співпраці в Лізі юних інформатиків та створення цифрового ресурсу для участі в  конкурсі на кращий освітній електронний ресурс поділилась вчитель інформатики Подільського НВК Галат Наталія Костянтинівна.

Також педагоги познайомились з програмним документом «Автоматичне календаризування поурочних планів за одну хвилину»  вчителя інформатики Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Саєнка Антона Миколайовича.

По закінченню семінару консультант Центру Любов Литвиненко висловила слова вдячності всім, хто долучився до проведення семінару.« повернутися до списку новин