Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ЧНУ ім.Б.Хмельницького запрошує абітурієнтів на навчання

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького запрошує на навчання за спеціальністю 012 Дошкільна освіта

??Бажаючих отримати вищу освіту освітнього ступеня «бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти).

?? Для вступу складається ЗНО (Українська мова і література; Історія України та Математика або Іноземна мова,  або Біологія, або Географія, або Фізика, або Хімія).

 

??Бажаючих отримати вищу освіту при вступі на 1 курс за скороченим терміном навчання 2 або 3 роки (на основі здобутого молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальність - 2 роки навчання та не спорідненою - 3 роки навчання).

?? Для вступу на бюджетну конкурсну пропозицію складається ЗНО (Українська мова і література; Історія України) та Фаховий іспит

?? Для вступу на не бюджетну конкурсну пропозицію складається ЗНО (Українська мова і література; Математика або Іноземна мова,  або Біологія, або Географія, або Фізика, або Хімія) та Фаховий іспит

 

??Бажаючих отримати вищу освіту освітнього ступеня «магістр» (на основі здобутого освітнього ступеня «бакалавр»).

??Для вступу складається Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови та Фахове вступне випробування з дошкільної педагогіки та окремих методик. 

 

?? Бажаючих отримати другу вищу освіту (на основі здобутого освітнього ступеня «магістр» чи ОКР «спеціаліст» за іншою спеціальністю).

?? Вступ здійснюється БЕЗ ЗНО?? за результатами складання  Вступного іспиту з іноземної мови (на базі закладу вищої освіти) та Фахового вступного випробування.

 

Для консультації щодо вступу на спеціальність 012 Дошкільна освіта звертайтеся за адресою:

? м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23, ауд. 259

?? 0 (63) 614 87 98 Анастасія Сергіївна

 « повернутися до списку новин