Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання віртуальної школи інноватики

  12 травня 2021 року на платформі Meet пройшло засідання віртуальної школи інноватики для вчителів зарубіжної літератури, модератором  якої була Анна Бережна, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників з предметів гуманітарного циклу.

На засіданні були представлені матеріали конкурсу «Кращий електронний освітній ресурс». На заході виступили переможці конкурсу, учителі Дмитрівського НВК Мартинюк Наталія Василівна («Використання платформ Google, Kahoot, Classtime в умовах дистанційного навчання»)  та Темченко Валентина Миколаївна («Інтерактивні форми навчання»).

  Доповідачі підготували яскраві та пізнавальні презентації. Досить чітко та лаконічно був поданий матеріал з використанням власних напрацювань (онлайн-вправи, ребуси, пазли, комікси, створення власного сайту).

 Вважаємо, що сучасний підхід до навчання сприяє кращому опануванню матеріалу учнями. Сучасний темп та можливості життя неабияк впливають на навчальний процес. Кожен з нас має бути творчим, креативним та активним вчителем  XXI століття.

 Шановним доповідачам бажаємо творчої наснаги та успіхів у подальших розробках. Не зупинятися на досягнутому, а з кожним днем пізнавати все нові й нові можливості сучасних освітніх електронних технологій.

  Слухачам віртуальної школи інноватики  побажаємо перейнятися ентузіазмом Мартинюк Н.В. та Темченко В.М. та почати створювати власні цікаві напрацювання, свої електронні освітні ресурси, адже це не забаганка, а вимога часу: постійно підвищувати професійний рівень і педагогічну майстерність педагогічних працівників,  здійснювати інноваційну діяльність, реалізувати власні  освітні проекти, брати  участь у дослідно-експериментальній роботі, результати роботи оприлюднювати та упроваджувати  в практику роботи закладу, району, області.

Матеріали віртуальної школи інноватики

https://drive.google.com/file/d/1FmBi2ntealGN9f47K7NfgCqvDyLKM-op/view?usp=sharing Мартинюк

https://drive.google.com/file/d/1Dkx66yu25fZRLFk2QypYy3I2-yfwb6Pm/view?usp=sharing Темченко



« повернутися до списку новин