Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тиждень математики у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З 15 по 19 березня 2021 року у закладі освіти проходив Тиждень математики. Гаслом Тижня були обрані слова англійського філософа Роджера Бекона: «Людина, що не знає математики, не здатна ні до яких інших наук».

У понеділок здобувачі освіти 6-7 класів занурилися у світ вимірювання довжини, де дізналися про такі старовинні міри, як аршин, лікоть, дюйм, верста, миля та про необхідність введення еталону довжини. Дітям пропонувалося запам’ятати та показати назви, розмірність, перевірити набуті знання за допомогою вікторини «Як люди навчилися рахувати?», створеною вчителем математики Біляєвою О.М. Історична довідка на уроках математики познайомила із загадковим числом π. Цього дня студентка-практикантка Полякова Р.С. провела із семикласниками математичний квест «Таємниця числа π».

У вівторок для здобувачів освіти 6 класу відбувся КВК. Учасники команд «Невгамовні» та «Галасливі» продемонстрували свої знання з математики і логіки. В азартному змаганні учні повторили теоретичні питання, розв’язали задачі, рівняння, ребуси та проявили кмітливість у вирішенні ситуативних задач. Уболівальники 5 класу виконали «Веселий математичний тест».

У середу у формі відкритого заходу пройшла консультація з теми «Математика в моїй майбутній професії», метою якої для здобувачів освіти 10 класу була профорієнтаційна робота. Додаткову інформацію підготувала десятикласниця Саміченко Анастасія. А здобувачі освіти 9 класу стали учасниками конкурсу-гри «Ми веселі і спостережливі». Найактивнішою виявилася Проценко Софія.

Цікавість, живий інтерес, старання розгадати секрет панували у Школі магії математики, двері якої були відчинені у четвер. До вподоби прийшлася здобувачам освіти 5 класу математична гра «Цікава математика», підготовлена вчителем математики Дудченко Н.О. « Математичну естафету» між командами «Квадрат» і «Трикутник» 7 класу провела вчитель математики Біляєва О.М.

Між здобувачами освіти 8 та 11 класів був проведений КВК «Математика об’єднає світ». Переможцем гри стала команда «Естети» 11 класу.

Найактивніші винахідники 6-10 класів представили свої вироби на виставці «Геометричні фантазії».

Всі заходи Тижня математики спрямовувались на активізацію пізнавальної діяльності здобувачів освіти, підвищення їх інтересу до вивчення математики, розширення кругозору вихованців.

 « повернутися до списку новин