Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-семінар вчителів фізичної культури та Захисту України

15 березня 2021 року було проведено онлайн-семінар для вчителів фізичної культури та Захисту України на тему «Зростання рівня професійної компетентності учителя шляхом самоосвіти та самовдосконалення». У заході взяли участь вчителі закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської ОТГ, Вознесенської ОТГ, Піщанської ОТГ та Зорівської ОТГ.

У ході семінару консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» виконавчого комітету Новодмитрівської сільської рад Гавриш З.І. висвітлила питання професійної компетентності вчителя фізичної культури  і Захисту України та звернула увагу на основні вимоги до викладання предметів, оформлення класного журналу, участь учнів у спортивних конкурсах і змаганнях, рекомендації щодо оцінювання учнів 11-х класів за програмою 3-х денних навчально-польових зборів.

Досвідом роботи про використання сучасних підходів до уроків фізичної культури та Захисту України під час дистанційного та змішаного навчання поділилися вчителі Дробітько Сергій Валерійович, учитель Богуславецького НВК та Шевченко Олександр Володимирович, учитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

 

 

Матеріали семінару 

https://drive.google.com/file/d/1soZtlSb4uu63s7QCWR4BaoyU4Zt5Qlgk/view?usp=sharing « повернутися до списку новин