Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

 

22.11.21 відбулось засідання комісії з перевірки конкурсних робіт Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської  та Піщанської ТГ. До складу комісії увійшли: Омельяненко Алла Миколаївна (Новодмитрівська ЗОШ), Бебко Валентина Миколаївна (Домантівський НВК), Фатіф Світлана Миколаївна (Дмитрівський НВК), Голубка Тетяна Олексіївна (Шабельниківський НВК) та Косминіна Поліна Василівна (Драбівецький НВК). Також членами комісії були  Коваль Людмила Олександрівна (Дмитрівський НВК) та  Кострикіна Юлія Миколаївна (Драбівецький НВК), які перевіряли роботи учасників початкових класів.  Головою комісії було обрано Омельяненко Аллу Миколаївну.

На засіданні члени комісії обговорили всі роботи та прийняли рішення щодо переможців.

Отже, за результатами Конкурсу серед найкращих робіт учнів початкових класів виокремили:

Цимбал Валерія-4 клас-27 балів (Вознесенська ЗОШ)

Вчитель: Бондаренко Юлія Володимирівна

Строкань Софія-4 клас-26 балів (Антипівський НВК)

Вчитель: Моргун Лариса Анатоліївна

Максимальна сума балів за завдання Конкурсу для початкової школи – 30 балів.

Серед найкращих робіт учнів 5,6 та 7 класів виокремили:

Кладченко Анна-5 клас- 25 балів (Новодмитрівська ЗОШ)

Вчитель: Слюсаренко Лариса Іванівна

Заболотня Софія-5 клас-25 балів (Вознесенська ЗОШ)

Вчитель: Гончар Світлана Дмитрівна

Дудка Ірина-6 клас-25 балів (Дмитрівський НВК)

Вчитель: Фатіф Світлана Миколаївна

Максимальна сума балів за завдання Конкурсу для 5-7 класів– 30 балів.

Серед найкращих робіт учнів 8 та 9 класів виокремили:

Веляда Даша-8 клас-27 балів (ЗЗСО «Пальміра» І-ІІІ ст.)

Вчитель:Мехеда Тетяна Іванівна

Василенко Анастасія-8 клас-25 балів (Вознесенська ЗОШ)

Вчитель:Макаренко Володимир Миколайович

 

Максимальна сума балів за завдання Конкурсу для 8-9 класів – 30 балів.

Серед найкращих робіт учнів 10 та 11 класів виокремили:

 

Стеблівець Карина-10 клас-28 балів (Бубнівсько-Слобідський НВК)

Вчитель: Бакум Любов Анатоліївна

Ясир Анна-11клас-31 бал (Вознесенська ЗОШ)

Вчитель: Макаренко Володимир Миколайович

Кошіль Ярослав-11 клас-33 бали (Новодмитрівська ЗОШ)

Вчитель: Омельяненко Алла Миколаївна

Максимальна сума балів за завдання Конкурсу для 10 класу – 36 балів.

Максимальна сума балів за завдання Конкурсу для 11 класу – 40 балів.

На обласний етап Конкурсу, за рішенням комісії, відправлено 2 предентента від Новодмитрівської ТГ:

  1. Кошіль Ярослав (33 бали)-11 клас
  2. Строкань Софія (26 балів)-4 клас

Та 3 учасника від Вознесенської ТГ:

  1. Ясир Анна (31 бал)-11 клас
  2. Цимбал Валерія (27 балів)-4 клас
  3. Веляда Даша (27 балів)-8 клас

Від Зорівської та Піщанської ТГ не було відібрано претендентів на проходження обласного етапу Конкурсу у зв’язку з низькими результатами.

З таблицею результатів Конкурсу учасників 3-4 класів зможете ознайомитись за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1q4zw-7FJ4ueAIQhCU_S6Jukp0SS813zu/edit?usp=sharing&ouid=114115638050227773927&rtpof=true&sd=true

З таблицею результатів Конкурсу учасників 5-11 класів зможете ознайомитись за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/17tLqS63HPTClbbhClwQgqpeKh9LF4o4N/edit?usp=sharing&ouid=114115638050227773927&rtpof=true&sd=true

У районному етапі Конкурсу було визначено 3 призові місця серед учасників початкової школи, 3 призові місця серед учнів 5-9 класів та 3 переможні місця серед 10-11 класів. Хто з учасників посів призові місця також можете ознайомитись перейшовши за посиланнями поданими вище.

 



« повернутися до списку новин