Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів музичного мистецтва

14 грудня 2017 року на базі Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва на тему: «Музично-творча діяльність на уроках музичного мистецтва та в позаурочній діяльності».

Вітальним словом учасників семінару зустріла директор школи Вітович В.П., яка познайомила гостей з історією школи, презентувала роботу закладу, розповіла про досягнення  закладу щодо формування навчально-пізнавальної культури учнів засобами музики.

У школі створений та діє козацький клас,  де діти  вивчають історію, традицію та славне минуле Кропивнянського козацького полку війська запорізького. Село Кропивна був форпостом Хмельниччини, провідним полковим містечком в якому був розташований козацький полк під командуванням одного з найближчих сподвижник Б.Хмельницького Філона Джеджелія.

Саме в даній школі музика й музичне мистецтво - не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який забезпечує емоційне та  естетичне забарвлення всьому духовному життю людини.

Учасники семінару переглянули урок музичного мистецтва в 6 класі. Вчитель  Пузєєв О.І. на високому професійному рівні показав цікавий урок на тему: «Духовна музика». Метою даного уроку є виховання  духовного  світу  особистості, любові до класичної музики. В ході обговорення вчитель поділився своїм досвідом роботи з колегами. Учасники семінару відвідали заняття зразкового фольклорного колективу «Кропивнянчик», на якому керівник колективу показав методи та прийоми розвитку вокальних задатків дітей, навчав чисто інтонувати мелодію, співати без напруги в голосі.

Присутні охоче ділилися емоціями, які викликав проведений семінар. У виступах було розкрито актуальність проблеми семінару. Адже сьогодні з особливою гостротою постає завдання формування духовного світу людини, відродження і розквіт культурних традицій народу, тому викладання предметів художньо-естетичного циклу стає одним із пріоритетних напрямів у навчанні та вихованні школяра, у розвитку його особистості.

 

Семінар пройшов в теплій атмосфері на високому професійному рівні.

 

 « повернутися до списку новин